Generální partner

TE Connectivity je generálním partnerem 2. ročníku závodu na kolečkových lyžích z Vrchlabí na Friesovy boudy TE Vrchlabí-Friesovky 2023.

Registrace

Registrace závodu TE Friesovky

Přihlašovací formulář pro závodníky výjezdu, výběhu a účastníky výšlapu.

Startovní listina

VÝJEZD

  Příjmení a jméno Ročník Název sportovního oddílu Kategorie Platba
1. Janeček Pavel 1990 eD system Silvini team  muži  
2. Melišík Jan 1974 TE Connectivity/ Skilauf Team muži ZAPLACENO
3. Vank Michal 1992 Sun sport Team muži ZAPLACENO 
4. Jirák Čenda 1978 Skilauf Team muži ZAPLACENO
5. Havel Lukáš 1974 Skilauf Team muži ZAPLACENO
6. Melša Zdeňek 1982 Skilauf Team muži ZAPLACENO
7. Hrnko Petr 1983    muži   
8. Paukert Marek  1987  Sk Babice muži  ZAPLACENO 
9. Gromus Daniel  1978  Kolečkové lyže TOMSKI  muži  ZAPLACENO 
10. Svoboda Petr 1968  Šerlich 8.30 veteráni ZAPLACENO 
11. Škoda Aleš  2003  Skilauf Team junioři ZAPLACENO  
12. Šplíchal Ladislav  1978   Skilauf Team muži open ZAPLACENO  
13. Rucker Jakub  1988   Skilauf Team muži  ZAPLACENO  
14. Hujerová Tereza  1998 XCSPORT.cz Swenor Team  ženy ZAPLACENO 
15. Steffen Otto  1959  Bertsdorfer SV  veteráni  ZAPLACENO 
16. Sejk Jan  1980    muži  ZAPLACENO 
17. Ehl Jaroslav  1981 Ski Skuhrov nad Bělou muži ZAPLACENO 
18. Škoda Aleš 1975  Skilauf Team muži open  ZAPLACENO
19. Trubák Ivo  1968  Sun sport team  veteráni  ZAPLACENO
20. Floriánová Veronika  1973  Sun sport team  veteránky  ZAPLACENO 
21. Schützová Sandra  1991  Vltava Fund Ski Team  ženy  ZAPLACENO
22. Grohová Karolína  1990  eD system Silvini team ženy  ZAPLACENO 
23. Pohl Jan  1976  Ski Police muži  
24. Lajos Mile  1968  XCSPORT.cz SWENOR TEAM  veteráni   
25. Kotlán  Viktor 1974  eD system Silvini team muži  ZAPLACENO 
26.  Votočková Jára  1972  Šerlich 8.30  veteránky  ZAPLACENO
27. Kupčík Pavel  1972    veteráni  ZAPLACENO 
28.  Jandejsek Zdeněk  1961  Sport Studené veteráni  ZAPLACENO 
29. Tagscherer Imre  1972  XCSPORT.cz SWENOR TEAM  veteráni   
30.  Knápek Ladislav  1961  XCSPORT.cz SWENOR TEAM  veteráni  ZAPLACENO  
31. Kožnar Matěj  2005  ČKS SKI Jilemnice junioři   
32. Svoboda Martin   2005 ČKS SKI Jilemnice  junioři   
33.  Štefan Jan 2005  ČKS SKI Jilemnice  junioři   
34. Plná Natálie 2004  ČKS SKI Jilemnice  juniorky   
35. Strouhal Jakub  2001  FENIX SKI TEAM Jeseník  junioři  ZAPLACENO  
36. Stuchlík Zdeněk  1950  Šerlich 8.30  veteráni  ZAPLACENO 
37.  Hoffmann Ondra  2007  KLSG Jablonec nad Nisou  junioři  ZAPLACENO 
38. Strouhalová Anna  2001  FENIX SKI TEAM Jeseník  juniorka  ZAPLACENO 
39. Málek Petr  1976  Skilauf Team  muži open ZAPLACENO 
40.  Bubeníčková Simona 2008 BKL Machov  juniorky  ZAPLACENO 
41. Skowron Mieczysław  1964  Mietek Retro Ski  muži open  
42. Matoušková Zuzana  1979   Trutnov ženy open ZAPLACENO 
43. Křoustková Vendula 1976 Šerlich 8.30 ženy ZAPLACENO 
44. Smykowski Wojciech 1982  SMYKofSKI  muži  
45. Křoustek Karel  1948 SKI Skuhrov nad Bělou  veteráni ZAPLACENO  
46. Pazderský Marek   1981 eD system Silvini team muži  
47. Maidl Štěpán  2004 Doveda team  open muži  
48. Maidl Šimon  2004 eD system Silvini team  junioři  
49. Rejsek Ondřej 1979  Želivák HK  muži   ZAPLACENO
50.   Mihaly Kertesz  1988    muži   
51.  Prokeš Jan 2007  ČKS SKI Jilemnice  junioři   
52 Havlová Marie  1976 Skilauf Team  ženy open  ZAPLACENO 
53 Wojciechowska Paulina  1987    ženy open    
54.  Kubina Matěj  1992  HSK Benecko  muži   
           
           
           

Děti 6 km

51.  Jakub Jirák   2010  JKL Desná skate  
52.  Ondřej Sova  2009   JKL Desná skate   
53.   Pavel Balaš  2009  JKL Desná skate  
54.  Martin Balatka 2009  JKL Desná  skate   
55.  Karolína Horká   2006 JKL Desná  skate   
56.  Vítek Rücker  2010 BKL Machov  skate  
57.  Mitterwald Petr  2009 Ski Police   classic   
58.  Beran Matěj 2010  Ski Police   classic   
59. Pohlová Matylda  2009  Ski Police   classic   

Děti 1,5 km

62.  Filip Jirák 2011   JKL Desná skate   
63.  Nikola Rezlerová 2010  JKL Desná skate  
64.   Vojta Havel 2011   Skilauf Team  classic  ZAPLACENO 
65.   Sejk Antonín 2013   KB Střelka Brno skate ZAPLACENO 
66.   Bubeníčková Anna 2013   BKL Machov skate  ZAPLACENO 
67.   Pohl Jindřich  2012  Ski Police  classic   
68.   Holubec Kryštof  2012 TJ Spartak Vrchlabí  skate ZAPLACENO 

69.          Jiří Kysela                        2013                                                              skate

               Hůlka Lukáš                     2011                TJ Spartak Vrchlabí                  skate

Děti 6 km

70.  Hrůša Ondřej 2009   Ski Police classic   
71.  Prokešová Adéla 2009  ČKS SKI JILEMNICE  skate  
72. Adéla Pohlová  2007  Ski Police classic   
73.  Anna Knillová  2010  Ski Police  classic   
74.  Vojtěch Kysela  2010    skate  
75.  Alice  Mitterwaldová  2009 Ski Police  classic   
76.           
77.           
78.           

VÝŠLAP

   Příjmení a jméno Ročník  Team - firma   Platba
1.  Šír Vladimír 1976     ZAPLACENO 
2.  Šírová Kateřina 1978      ZAPLACENO 
3.  Šírová Magdaléna 2008      ZAPLACENO 
4.  Šírová Veronika 2010      ZAPLACENO
5.          
6.           
7.           
8.          
10.          
11.          
12.           
13.           
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.           
20.          
21.           
22.          
23.           
24.          
25.           

VÝBĚH

  Příjmení a jméno Ročník   Team - firma    Platba
1. Sejk Tadeáš 2010  KOB Alfa   ZAPLACENO 
2. Sejková Alena  1982      ZAPLACENO 
3. Votočková Eliška  1997      ZAPLACENO 
4. Škoda Matěj  2005 Skilauf Team    ZAPLACENO 
5.