Generální partner

TE Connectivity je generálním partnerem 6. ročník závodu na kolečkových lyžích na Černou horu TE Uphill 2021.

Registrace

Přihlašovací formulář pro závodníky Uphill a účastníky výšlapu.

Startovní listina

 

 

  Příjmení a jméno Ročník Název sportovního oddílu Kategorie Platba
1. Hrnčíř Daniel 1976 TE Connectivity muži ZAPLACENO
2. Melišík Jan 1974 TE Connectivity muži ZAPLACENO
3. Teplý Robin 1967 Tomski veteráni ZAPLACENO
4. Jirák Čenda 1978 Skilauf Team muži ZAPLACENO
5. Havel Lukáš 1974 Skilauf Team muži ZAPLACENO
6. Melša Zdeňek 1982 Skilauf Team muži ZAPLACENO
7. Havlová Marie 1976 Skilauf Team ženy ZAPLACENO
8.  Koutný Petr 1968 Borci zdar veteráni ZAPLACENO
9.  Benech  Vladimír 1980 Sun sport Team  muži ZAPLACENO 
10.  Brunclík Ivo 1958
TJ Slovan Špindlerův Mlýn 
veteráni ZAPLACENO 
11.  Jelínek Milan 1955 Silvini Madshus team   veteráni ZAPLACENO 
12.  Vank Michal 1992 Sun sport Team   muži ZAPLACENO 
13.  Křoustek Karel 1948  SKI Skuhrov nad Bělou  veteráni ZAPLACENO 
14. Gromus Tomáš  1976  Kolečkové lyže TOMSKI muži  ZAPLACENO 
15. Sixtová Anna  1996  Vltava Fund Ski Team  ženy   
16. Hujerová Tereza 1998  XCsport.cz Swenor team  juniorky  ZAPLACENO 
17. Knápek Ladislav  1961  XCSPORT.cz Swenor team veteráni ZAPLACENO 
18. Gromus Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.cz  muži  ZAPLACENO 
19. Křoustková Vendula  1976  Šerlich 8.30 ženy  ZAPLACENO 
20. David Libor  1968  Sun sport Team  veteráni  ZAPLACENO 
21. Svoboda Petr  1968  Šerlich 8.30 veteráni  ZAPLACENO 
22. Votočková Jára  1972  Šerlich 8.30 ženy  ZAPLACENO 
23. Rejzek Martin  1972 Skiklub Harrachov  muži  ZAPLACENO 
24. Krejsa Tomáš  1977  KUS Sopotnice  muži  ZAPLACENO 
25. Gross Petr  1976  XCsport.cz Swenor team  muži  ZAPLACENO  
26.  Rambová Nina  2002  ČKS SKI Jilemnice  Juniorky ZAPLACENO 
27. Pavlíček Marek 2002  ČKS SKI Jilemnice Junioři  ZAPLACENO 
28.  Waněk Hubert   2003  ČKS SKI Jilemnice  Junioři  ZAPLACENO 
29. Schützová Sandra  1991  ČKS SKI Jilemnice  ženy  ZAPLACENO 
30.  Grohová Karolina 1990  Silvini Madshus team  ženy  ZAPLACENO 
31. Vejnar Josef  1957  JOVE Rollski Vysoké n/J  veteráni   
32. Švancarová Kateřina  2002  Sun sport team  Juniorky  ZAPLACENO 
33.  Majka Roman   1979    muži   
34. Schütz Michael  2000  ČKS SKI Jilemnice  muži  ZAPLACENO  
35. Zeman Petr  1965  Sokol Weissberg  veteráni  ZAPLACENO  
36. Kulhánková Eva  2002  Sun sport team   Juniorky   
37.  Roháček Michal 1961 SILVINI MADSHUS TEAM   veteráni  
38. Kašpar Dominik   2003 Olfin Car Ski Team   Junioři   ZAPLACENO 
39.          
40.           
41.          
42.          
43.          
44.          
45.          
46.          
47.          
48.          
49.          
50.          
51.          
52.          
53.           
54.          
55.          
56.          
57.          
58.          
59.          
61.          
62.          
63.          
64.           
65.           
66.           
67.           
68.           
69.           
70.           
71.           
72.          
73.           
74.           
75.           
76.           
77.           
78.           

Výšlap na Černou horu

   Příjmení a jméno Ročník  Team - firma   Platba
1.  Strnad Vojtěch 1997      ZAPLACENO 
2.          
3.          
4.          
5.          
6.           
7.           
8.          
10.          
11.          
12.           
13.           
14.          
15.          
16.          
17.          
18.          
19.           
20.          
21.           
22.          
23.           
24.          
25.           
26.