Registrace

Přihlašovací formulář pro závodníky Uphill a účastníky výšlapu.

Startovní listina

  Příjmení a jméno Ročník narození Název sportovního oddílu Kategorie Platba
1. Škoda Aleš 1975 OlfinCar Skilauf Team muži ZAPLACENO
2. Havel Lukáš 1974 OlfinCar Skilauf Team muži ZAPLACENO
3. Teplý Robin 1967 Rolníci veteráni ZAPLACENO
4. Gross Petr 1976 Vltava Fund Ski Team muži ZAPLACENO
5. Trnavský Miroslav 1975  Silvini Madshus Team muži ZAPLACENO
6. Zeman Petr 1965 Sokol Weissberg veteráni ZAPLACENO
7. Křoustek Karel 1948 SKI Skuhrov nad Bělou veteráni ZAPLACENO
8. Hušek Martin 1990 Mercedes-Benz Salomon Team muži ZAPLACENO
9. Krejsa Tomáš 1977  KUS Sopotnice muži   ZAPLACENO
10. Vejnar Josef 1957  JOVE Rollski Jilemnice veteráni ZAPLACENO
11. Gromus Tomáš 1976  Kolečkové lyže TOMSKI.cz muži ZAPLACENO
12. Stuchlík Zdeněk 1950  Šerlich 8.30 veteráni ZAPLACENO
13. Benák Jan 1982  Team Šerlich 8.30 muži ZAPLACENO
14. Trenda Filip 1995   Silvini Madshus Team muži ZAPLACENO
15. Veber Tomáš 1974  Kasper Swix team muži ZAPLACENO
16. Vank Michal 1992  Sun sport team muži ZAPLACENO
17. Šimek Pavel 1980 OlfinCar Ski Team muži ZAPLACENO
18. Smykowski Wojciech 1982 RETRO TEAM Biegowki muži  
19. Kolman Robert 1968 Silvini Madshus team veteráni ZAPLACENO
20. Bezucha Jiří 1962 Pohyb a zdraví Olomouc veteráni ZAPLACENO
21. Ročárek Jiří 1983 Vltava Fund Ski Team muži ZAPLACENO
22. Mollinger Jaroslav 1978 - muži  
23. Kulhánková Eva 2002 Sun sport team juniorky ZAPLACENO
24. Sixtová Anna 1996 KL SG Jablonec nad Nisou ženy  
25. Knápek Ladislav 1961  Vltava Fund Ski Team veteráni ZAPLACENO
26.  Judka Monika 1981 RETRO TEAM Biegówki ženy  
27. Judka Pawel 1983 RETRO TEAM Biegówki muži  
28.  Makovička Milan  2001  OlfinCar Ski Team junioři  ZAPLACENO
29. Franzová Hana 2000 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO
30.  Franzová Emma 2000 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO
31. Kaplan Jáchym 2002 SK Nové Město na Moravě junioři ZAPLACENO
32. Cempírková Veronika 2002 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO 
33.  Hanušová Štěpánka 2001 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO
34. Babánek Adam 2002 SK Nové Město na Moravě junioři ZAPLACENO 
35. Svrčková Julie 2002 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO 
36. Gorčíková Natálie 2001 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO
37.  Mosler Christian 1968 Myroller-racingteam veteráni  
38. Krákora Ondřej 2003 OlfinCar Ski Team junioři ZAPLACENO
39. Vogler Micheal 1977 Myroller-racingteam muži  
40.  Fildán Ladislav  1955 Borci zdar!  veteráni ZAPLACENO 
41. Klementová Andrea 1995 Vltava Fund Ski Team ženy ZAPLACENO
42. Šrail Jan 1990 Ed system Bauer Ski team muži ZAPLACENO
43. Žůrková Anna 2000 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO
44. Bártová Valérie 2000 SK Nové Město na Moravě juniorky ZAPLACENO 
45. Smutná Kateřina 1983 Ed system Bauer Ski team ženy  
46. Blažková Lenka 1988 Silvini Madshus Team ženy  
47. Lanková Lada 1973 Silvini Madshus Team ženy  
48.  Jirák Jan 1978  OlfinCar Skilauf Team muži ZAPLACENO
49.  Gromus Daniel 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.CZ muži ZAPLACENO
50.  Řezáč Stanislav 1973 Slavia pojišťovna sport team muži ZAPLACENO 
51.  Sedláček Michal 1975  Silvini Madshus team muži ZAPLACENO
52.  Kratochvíl Martin 1983 Ski team VYSOČINA muži  ZAPLACENO
53.   Šrůter David 1980  BKL Machov  muži ZAPLACENO
54.  Schejbalová Alena 1993   OlfinCar Ski Team ženy ZAPLACENO
55.  Čech Jan 1993  Silvini Madshus Team muži  
56.  Moravcová Kateřina 1984   Silvini Madshus Team ženy   
57. Kašpar Dominik 2003 OlfinCar Ski Team junioři ZAPLACENO
58. Svoboda Petr 1968 Šerlich 8.30 veteráni   
59. Nesvadba Petr 1986 JOVE ROLLSKI muži  
61. Mánek Jiří  1998 Fischer Ski klub Šumava  junioři   
62. Grohová Karolína  1990  Silvini Madshus team    ženy  
63. Holan Jakub 1976 Hlavní je přežít muži  

Výšlap na Černou horu

   Příjmení a jméno Ročník narození   Team - firma   Platba
1.  Ježek Jan    Siemens    
2.  Pánková Hana    Siemens    
3.  Bonish Henryk    Siemens    
4.  Uždilová Lucie    Siemens    
5.  Figerová Petra    Siemens    
6.   Prskavcová Regina    Siemens    
7.   Beranová Lucie    Siemens    
8.  Bín Rostislav    Siemens    
10.  Vlasáková Zuzana    Siemens    
11. Mykas Luboš    Siemens    
12.  Michlová Elžbieta  1958      
13.  Štastková Markéta 1984     ZAPLACENO
14. Štastka Radek 1973     ZAPLACENO
15. Šrůtková Barbora 2007 BKL Machov   ZAPLACENO
16. Šrůtková Monika 1979 BKL Machov   ZAPLACENO
17. Šrůtková Vendula 2009 BKL Machov   ZAPLACENO
18. Materna Lukáš 1988     ZAPLACENO
19.  Chladová Martina 1992     ZAPLACENO 
20. Ryba Jiří  1973       
21.  Rybová Julie 2008